Bizim Hikayemiz Miranda Dickinson

Bizim Hikayemiz
Miranda Dickinson

%25 İNDİRİM
110,00 TL
82,50 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256372214
912575
Bizim Hikayemiz
Bizim Hikayemiz
82.50

...Ama sonu hâlâ yazılmadı.

 

Otty bin beş yüz başvurunun içinden sıyrılarak saygın bir prodüksiyon şirketi sahibi olan Russell Styles’ın senaryo yazım ekibine katılmak üzeredir. Tam hayalindeki işe adım atmanın heyecanı içindeyken bu harika başlangıcın arifesinde evinden atılır. Joe ise yıllardır Russell’ın ekibindeki gözde çalışanı ve en iyi yazarıdır; öte yandan Joe’nun da son zamanlarda hayatında, ev arkadaşının kendisine haber vermeden taşınması gibi ters giden konular vardır.

 

Otty ile Joe’nun aynı evi paylaşması ilk bakışta her ikisinin de sorunlarına en bariz çözüm gibi görünür ama olacaklara hazırlıklı değillerdir. Yazar odasında birlikte çalışmaya başladıklarında mükemmel uyumları sayesinde birbirleri için harika birer yazı ortağı haline gelirler. Ancak sayfaların ötesine geçen ilişkileri, ikisinin de nedenini anlayamadığı, tamamen farklı bir hikâyeyi başlatır.

 

Biz, kendi önümüzdeki en büyük engeliz; Bizim Hikâyemiz de kendi yolumuzdan çekildiğimizde olabilecekleri keşfe çıkıyor. Günümüzün epik ve modern aşk hikâyesinde hepimiz kendimizden yansımalar göreceğiz.

“Kusursuzluğun kâğıda dökülmüş hali. Ruhunuza işleyen, kalbinizi ısıtan ve okurken iç çekeceğiniz bir hikâye.” 

Milly Johnson 

 

“Ustaca yazılmış, sürükleyici bir aşk hikâyesi.”

Sarah Morgan

 

“Nefes kesecek kadar romantik ve son derece büyüleyici; daha ilk sayfada Otty ile Joe'ya âşık oldum.”

Cathy Bramley

 

“Bu ışıltılı aşk hikâyesi (…) kesinlikle yüzünüzde bir gülümseme bırakacak.”

Woman’s Weekly

Kapat