Biyomerkezcilik Bob Berman

Biyomerkezcilik
Yaşam ve Bilinç Evrenin Gerçek Doğasını Nasıl Aydınlatır?
Bob Berman, Robert Lanza

%20 İNDİRİM
84,00 TL
67,20 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786053119593
844122
Biyomerkezcilik
Biyomerkezcilik Yaşam ve Bilinç Evrenin Gerçek Doğasını Nasıl Aydınlatır?
67.20

Evrenin Sırları, Yaşam ve Bilinçte Saklıdır

Bazen basit fakat radikal bir fikir ortaya çıkar ve bilginin temellerini sarsar. Tıpkı dünyanın aslında düz olmadığının ortaya çıkmasıyla insanın kendine ve dünyaya bakış açısının tamamen değişmesi gibi...

Günümüzde Batı'nın doğa felsefesi de yeni bir değişim dalgasıyla karşı karşıya.21. yüzyıl, biyolojinin yüzyılı olacakmış gibi görünüyor. Peki o halde bu kitapla birlikte, bilim dünyasının evrene yaklaşımını altüst eden bir biyolog olan Robert Lanza ve çığır aşan bir astronom olan Bob Berman'ın devrimci fikirleriyle tanışmaya hazır mısınız?

Biyomerkezcilik, insanın dünya görüşünü ve dünyayı algılama şeklini tamamen altüst ediyor, evrenin hayatı değil, hayatın evreni yarattığını iddia ediyor. Bu yeni paradigmada yaşam, fizik yasaları tarafından tesadüfen ortaya çıkmış bir yan ürün olmaktan çıkıyor artık. Hayat, uzay, ölüm hakkındaki fikirleri temelden sarsan bu kitap, insanı da karbonların ve bazı elementlerin sıkıcı bir karışımı olmaktan çıkarıyor, yaşamın özünün ölümsüz olduğu olasılığına kapıları açıyor.

Yepyeni bir gelecek kurgusuna hazır olun. Gerçeklik algınız geri dönülmez şekilde değişecek...

Kapat