İmzalı - Ben Kazanmadan Bitmez Bircan Yıldırım

İmzalı - Ben Kazanmadan Bitmez
Bircan Yıldırım

%20 İNDİRİM
48,00 TL
38,40 TL
Tükendi
2789788621437
923833
İmzalı - Ben Kazanmadan Bitmez
İmzalı - Ben Kazanmadan Bitmez
38.40

Sosyolog, Eğitimci ve Aile danışmanı olan Yazar Bircan Yıldırım, BEN KAZANMADAN BİTMEZ isimli kitabı ile tüm kalıpları yıkıyor. Sıradan kişisel gelişim kitaplarından farklı olarak daha okurken resimlerle sembollerle çizimlerle bilinçaltı özel dil kalıpları ve mühürlemelerle uygulamalı olarak okuyucunun zihnini mucize frekansına kodlamayı başarıyor.


Çok satan “HAYAT CESURLARA TORPİL GEÇER”, “YAŞAM TERAPİSİ ” ve “DUYGUSAL ZEKA “ kitaplarının yazarı Bircan Yıldırım bu kez BEN KAZANMADAN BİTMEZ kitabı ile uygulamalı olarak basit ve etkili tekniklerle kişinin neden benim başıma geliyor dediği kısırdöngüleri kırıp istediği hayatı yaşamasının hiç de zor olmadığını okurlarına deneyimletiyor.


Hayır! Düzen bozulmadı, yeniden kuruldu... Yıkılan bir şey yok, değişen çok şey var sadece ve her değişim ürkütücü bir karmaşayla, çözümsüz gibi görünen sorunlarla ve sonsuz kaygılarla yağar insanın üzerine...


Yeni düzen bir tehdit değil, bir seçim...


Teknolojik gelişmeler insan sağlığını korumaya yetmiyormuş, bir kez daha yüzleştik bu hakikatle... İnsanın sağlığı yine doğanın kanunlarına bağlı...


Yeni dünya, bambaşka bir disiplin öğretiyor insanoğluna:


“Şikâyet etmemeyi, güvenmeyi ve olana teslimiyeti...”


Ne kadar şikâyete saparsan, o denli şükre davet edilirsin. Dengelenirsin.


Şimdiye kadar şikâyet ettiğin ne varsa, hepsine şükretmeyi öğretiyor yeni düzen sana.


Belki sarsarak, belki acıtarak, belki tokatlayarak... Belki sen anlayıncaya dek şiddetini artırarak...


Çünkü ilahi düzen, vazgeçmemiştir senden. Sadece fark etmeni ve hak etmeni bekliyordur hayatı...


Merak etme...


Sen kazanmadan bitmeyecek bu hikâye...


Çünkü kaybetmek için doğmadın. Bunun ne doğaya, ne evrene, ne de ilahi sisteme bir faydası var. Kazanmayı hak etmek üzere yaratıldın. Bu yüzden hep kazanmaya zorlamaya devam edecek seni sistem. İş ki, nasıl kazanmak gerektiğini bil. Hayat bir ödül değil, bir hak ediştir. Hayatı hak edenindir mutluluk ve düzen.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat