Bir Hayal Nasıl Romana Dönüşür? Zümrüt Bıyıklıoğlu

Bir Hayal Nasıl Romana Dönüşür?
Yeni Başlayanlar İçin Yaratıcı Yazarlık Rehberi
Zümrüt Bıyıklıoğlu

%30 İNDİRİM
180,00 TL
126,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254410468
856446
Bir Hayal Nasıl Romana Dönüşür?
Bir Hayal Nasıl Romana Dönüşür? Yeni Başlayanlar İçin Yaratıcı Yazarlık Rehberi
126.00

İlk kez 2015 yılında yayımlananBir Hayal Nasıl Romana Dönüşür? çıktığı günden itibaren lise ve üniversitelerde senaryo ve yazı derslerine kaynak olarak önerilmiş, acemi yazar adaylarının başucu kitabı haline gelmiştir. Şimdi ise düzenlenmiş ve genişletilmiş baskısıyla yeniden okurun huzuruna çıkıyor. Siz de nereden başlayacağını bilmeyenlerdenseniz, kendinizi geliştirmek için bir okuma listesine ihtiyaç duyuyorsanız ve fazla hırpalanmadan acemiliğinizi atlatmak istiyorsanız bu kitapla doğru bir başlangıç yapıyorsunuz demektir.

Kurmaca dünyasına girmek isteyen herkes, basit ve temel tekniklerin anlatıldığı bu kitaptan bir yazı atölyesi gibi yararlanabilir.

Yıllardır editörlük ve yazar koçluğu yapan Zümrüt Bıyıklıoğlu kurgu yaratımında karşılaşacağınız her türlü sorunun üstesinden kolaylıkla gelmeniz yolunda size destek olacak, başucunuzdan ayırmayacağınız bu değerli referans kitabına bilgi ve tecrübelerini aktardı. Şimdi sıra sizde, bu kitapla birlikte kurgu dünyalara yolculuğunuza güvenle çıkabilir, her anından keyif alabilirsiniz.

İlhamınız bol olsun!

Kapat