Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı Genki Kawamura

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı
Genki Kawamura

%15 İNDİRİM
145,00 TL
123,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786050981537
867148
Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı
Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı
123.25

“Kazanmak için kaybetmek zorundasın.”

Kedisi Lahana ile yalnız yaşayan ve postacı olarak çalışan anlatıcımız hastalanır ve doktora gider; günlerinin sayılı olduğunu öğrenir. Umutsuzluğa kapılmış halde evine döner.

Tam yapılacaklarlistesine başlayacaktır ki, Hawaii gömleği ve şortuyla Şeytanortaya çıkıp ona özel bir teklifte bulunur: dünyadaki bir şeyiyeryüzünden silme karşılığında yaşayacak ekstradan bir gün.Böylece oldukça tuhaf bir hafta başlar… Ve de sorular… Hayatı yaşamaya değer kılan şeyin ne olduğunanasıl karar verirsiniz? Onsuz yapamayacağınız ve değerlibulduğunuz şeyi nasıl ayırt edersiniz?

Bir Gün Kediler Dünyadan Yok Olsaydı, genç bir adamın kendini keşfetme ve modern hayattaki anlam arayışının olağanüstü hikâyesi.

Hiçbir zaman kendimi gerçekleştirememiş ya da hayatımı istediğim gibi yaşayamamıştım. “Kendim olmak” ne demek, onu da tam anladığımdan emin değildim. Ben de işte bütün bu hatalarla ve pişmanlıklarla, bütün gerçekleşmemiş hayallerle, tanışmadığıminsanlarla, tatmadığım yemeklerle, gitmediğim yerlerle ölecektim. Ama beni asıl rahatsız eden bunlar değildi. Olduğum kişiden ve yaşadığım hayattan tatmin olmuştum. Yaşamış olmaktan bile mutluydum. Burası dışında nereye varabilirdim ki zaten?

Kapat