Bir Borsa Spekülatörünün Anıları Edwin Lefevre

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları
Edwin Lefevre

%50 İNDİRİM
98,00 TL
49,00 TL
Tükendi
9786258489453
911074
Bir Borsa Spekülatörünün Anıları
Bir Borsa Spekülatörünün Anıları
49.00

1922 yılında finans dünyasına dair kurgu eserleriyle tanınan ekonomi muhabiri Edwin Lefèvre’nin, Wall Street’in gelmiş geçmiş en büyük hisse senedi spekülatörlerinden biri Jesse Livermore’un unutulmaz hayat hikâyesinden yola çıkarak kaleme aldığı Bir Borsa Spekülatörünün Anıları başlıklı yazılar, okurun hayal gücünü cezbetti ve bir yıl sonra aynı başlıkla kitap haline getirildi. Kısa süre içerisinde de en çok satan yatırım kitapları içinde yerini aldı.

 

Finans basını bu yapıtı, yazılmış en önemli yatırım kitaplarından biri olarak selamlamayı ve yatırım devleri de göklere çıkarmayı sürdürüyor. Lefèvre ve Livermore’un anlattığı dersler, dönem ve piyasa koşullarından bağımsız olarak varlığını ve önemini koruyor.

 

Artık bir yatırım klasiği kabul edilen Bir Borsa Spekülatörünün Anıları, Türkçede ilk kez eksiksiz ve klasik illüstrasyonlarıyla okurla buluşuyor ve bu güçlü hikâye daha da çarpıcı hale geliyor.

 

“Çiçeği burnunda ya da deneyimli her yatırımcının okuması gereken bir klasik. Bir Borsa Spekülatörünün Anıları sizi büyük kazananlar sütununa taşıyabilecek kendi sağlam yatırım kurallarınızı yaratmaya başlamanız için yardımcı olacak.”

—William O’Neil

 

“Lefèvre’nin pratik zekâ dolu anlatımında bulunacak eşsiz zevk, piyasalardaki borsa hayranlarını bu kitaba çekiyor.”

—Roger Lowenstein

 

“Bence Bir Borsa Spekülatörünün Anıları 21. yüzyılın sonunda bile en başarılı finans kitapları arasındaki yerini koruyacak.”

—Jack D. Schwager

Kapat