Bilge Gibi Düşün: Pozitif Olmanın Gücünden Yararlanmanın ve Mutluluğun

Bilge Gibi Düşün: Pozitif Olmanın Gücünden Yararlanmanın ve Mutluluğun Sırrı
Jay Shetty

%35 İNDİRİM
156,00 TL
101,40 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489743
912673
Bilge Gibi Düşün: Pozitif Olmanın Gücünden Yararlanmanın ve Mutluluğun Sırrı
Bilge Gibi Düşün: Pozitif Olmanın Gücünden Yararlanmanın ve Mutluluğun Sırrı
101.40

Kaygılarınızı azaltmak ve daha anlamlı bir hayat sürmek için bir 
Bilge Gibi Düşün’menin adımlarını keşfedin.

 

Jay Shetty’nin ailesine göre doktor veya avukat olmamak, başarısız olmak demekti. Yine de üniversite mezuniyet törenine katılmak yerine günde sekiz saat meditasyon yapmak ve hayatını başka insanlara yardım etmeye adamak üzere Hindistan’a gitmeye karar verdi. Üç yıl sonra, öğretmenlerinden biri Shetty’ye bu münzevi hayatı bırakıp deneyimlerini ve öğrendiklerini insanlarla paylaşırsa dünyaya daha fazla katkı sağlayabileceğini söyledi. 

 

Shetty bunun üzerine ailesinin yanına geri dönüp hayatlarında sorunlar yaşayan insanlarla bağlantıya geçmeye başladı. 2017 yılında Forbes dergisinde “30 Altı 30” listesine girdi. 2018 yılında Facebook’taki videosu 360 milyondan fazla izlendi. Sosyal medya hesaplarındaki 38 milyon takipçi ve 400’den fazla videosuyla 8 milyar görüntülenmeye ulaştı ve On Purpose podcast’i Sağlık ve İyi Oluş kategorilerinde bir numaraya yükseldi. 

 

Bilge Gibi Düşün gerçek bir bilge gibi düşünmeyi öğrenmenize ve olumsuzlukların üstesinden gelmeyi, aşırı düşünmeyi engellemeyi, mutluluğun arayarak bulunamayacağını, her insandan bir şeyler öğrenebilmeyi, düşüncelerinizden ibaret olmadığınızı, korkunuzu nasıl etkili bir araç olarak kullanabileceğinizi anlamanıza yardımcı oluyor.

 

“Kadim bilgeliği günümüz koşullarıyla birleştiren Bilge Gibi Düşün, başarıya giden dengeli yolda ilerlemek için temel bir rehber.” –Ray Dalio

 

“Bu kitabı elinize alıp rahat bir koltuğa kıvrılın ve Jay Shetty’nin sizi hayatınızı değiştirecek bir yolculuğa çıkarmasına izin verin. Jay bilgeliğiyle bize, daha büyük bir haz ve amaç yolunda samimiyet ve açıklıkla rehberlik ediyor, hızla hayata geçirebileceğimiz öneriler sunuyor. Bilge Gibi Düşün’ü sevdiğiniz herkesle paylaşmak isteyeceksiniz.” –Robert Waldinger

Kapat