9786254295287
975832
Kar Masalları
Kar Masalları
97.50

Ayşe, bir mayıs günü evinin bahçesindeki kiraz ağacına tırmanıp en tepedeki kirazı almak istemişti. Fakat üstüne bastığı dal kırılınca, yürümesine engel olacak çok kötü bir kaza geçirdi. Yaşam sevincini kaybeden Ayşe, tedavi görmek için Uludağ'ın eteklerinde bir klinikte kalmaya başladı. Bu klinikte hayatı paylaştığı çocuklar, onlara yardım etmek için canla başla çalışan yetişkinler ve hayaller diyarında rastladığı sevgi dolu kahramanlar Ayşe'nin yaşamını tümden değiştirecekti.
Başkalarını da düşünmenin, bir amaç için emek vermenin ve umudu hiçbir zaman kaybetmemenin değerini anlatan bu hikâyeyle hayatta gerçekten önemli olan şeyleri keşfederken hayal gücünün eşsiz dünyasında sihirli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
Beyhan Eczacıbaşı'nın, çocukları Bülent Eczacıbaşı ve Faruk Eczacıbaşı'na anlattığı masallardan esinlenerek, ilkgençlik çağına yeni adım atan çocuklar için yazdığı ve ilk olarak 1962'de yayımlanan Kar Masalları'nın gözden geçirilmiş baskısını yeni resimlerle sunuyoruz.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat