Başarılı Zaman Yönetimi: Planlı ve Üretken Olmak, İşleri Tamamlamak iç

Başarılı Zaman Yönetimi
Planlı ve Üretken Olmak, İşleri Tamamlamak için Stratejiler
Patrick Forsyth

%35 İNDİRİM
170,00 TL
110,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489248
903917
Başarılı Zaman Yönetimi
Başarılı Zaman Yönetimi Planlı ve Üretken Olmak, İşleri Tamamlamak için Stratejiler
110.50

• Yapmanız gerekenler için yeterli zamanı yaratmakta zorlanıyor musunuz?
• İşyerinizdeki bilgisayarınızın, telefonunuzun, tabletinizin (ve dahasının) sizi asıl konudan uzaklaştırmak için işbirliği yaptığını mı düşünüyorsunuz?
• Sürekli bir kaos içinde yaşıyormuş gibi mi hissediyorsunuz?

Zaman göreli olabilir ama sanki asla yeterli değilmiş gibi gelir. Günümüzde meşgulseniz normalsiniz demektir. Modern çalışma ortamının hızı asla düşmez; teslim tarihleri, baskı ve stres sürekli bir mücadeleyi gerekli kılar. Hayatta kalmak ve başarılı olmak için üretken, verimli ve etkin olmalısınız. Başarı kendiliğinden gelmez. Onu siz gerçekleştirirsiniz. Aynı durum çalışma modeliniz için de geçerlidir, onu iyi veya kötü, siz yaratırsınız. Zaman yönetimi, hedeflediğiniz sonuçları elde etmeyi mümkün kılacak etkinlik ve verimliliği yaratmak için aktif olarak çalışmaktır.

Başarılı Zaman Yönetimi, zaman yönetiminizi gözden geçirmenize ve değerlendirmenize, onu geliştirmek için yeni çalışma uygulamalarını benimsemenize yardımcı olacak ipuçları, araçlar ve tekniklerle dolu bir rehber. Zaman kazandıran pratik fikirler, çözümler ve kontrol listelerinin yanı sıra e-postalarınızı organize etme, işleri delege etme ve başkalarıyla çalışma, önemli konulara odaklanmaya öncelik verme, planlı olma ve kalma gibi konularda da size yardımcı olacak stratejiler içeriyor. Bu kitap, zamanınızı etkili bir biçimde yönetmenize ve kariyer gelişiminiz için gerekli becerileri kazanmanıza yardımcı olacak vazgeçilmez bir kaynak.

Kapat