Babil Şerifi Cilt: 2 - Pat Pat Pat %25 indirimli Tom King

Babil Şerifi Cilt: 2 - Pat Pat Pat
Tom King, Mitch Gerads

286,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786059469920
755629
Babil Şerifi Cilt: 2 - Pat Pat Pat
Babil Şerifi Cilt: 2 - Pat Pat Pat
286.00

Christopher Henry bir katili yakalamaya çalışırken kendini çok daha ölümcül bir şeyin ortasında buldu. Askeri danışman olarak çalışan eski Florida polisi Chris, 2003'teki Amerikan işgalinin ardından Saddam sonrası kuşağın polislerini eğitmek için Irak'a gelmişti. Ama polis adaylarından birinin öldürülmesiyle sırlar ve yalanlarla örülü bir ağ açığa çıktı...

Hem de eski rejimi, yeni hükümeti, Amerikan ordusunu, yeraltı örgütlerini ve cihatçıları, ölüm ve yalanla bezeli bir kabus gibi birbirine dolayan bir ağ. Neyse ki Chris bu kaosun içinde yalnız değil. Eski toprak Bağdat polisi Nassir ile politik bir figür olan Sofia da katilin adalete teslim edilmesi için kendilerince sebeplere sahip. Üçü birlikte bu suçun sorumlusunun izini sürdü: İsyancı ve cani komutan Abu Rahim. Soruşturma patlayıcı bir finale yaklaşıp farklı amaçları onları birbirinden uzaklaştırırken Chris, Nassir ve Sofia cinayetle ilgili hiçbir şeyin, ne planlananın ne de perdenin arkasındakinin göründüğü gibi olmadığını keşfetmek üzereler.

Çizgi romanın yükselen yıldızı ve eski CIA çalışanı Tom King'in yazdığı ve Mitch Gerads'ın güzel çizgileriyle resimlediği Babil Şerifi Cilt 2: Pat Pat Pat son yılların en çok övgü toplayan serilerinden birini noktalıyor. Bu ciltte #7-12 arası sayıları bir araya getirilmiştir.

Kapat