Teach Yourself English Kendi Kendine İngilizce Öğrenme Seti %15 indiri

Teach Yourself English Kendi Kendine İngilizce Öğrenme Seti
Dialogue, Vocabulary, Grammar, Exercises
B. Orhan Doğan

190,00 TL
Temin süresi 5 gündür.
9786055910761
621149
Teach Yourself English Kendi Kendine İngilizce Öğrenme Seti
Teach Yourself English Kendi Kendine İngilizce Öğrenme Seti Dialogue, Vocabulary, Grammar, Exercises
Beşir Kitabevi
190.00

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sistemi, size İngilizceyi en iyi şekilde oğretmeyi hedefleyen eşsiz bir kaynaktır.

Bu sistem sayesinde, İngilizceyi, tüm yönleriyle (bilgisi, sözcük bilgisi, seyleyiş), görsel ve işitsel olarak, hiç yorulmadan, ekran karşısında izleyerek öğreneceksiniz.

Yapmanız gereken tek şey, bligisayarınıza ya da DVD oynatıcınıza DVD'lerinizi takıp izlemektir.

DVD'lerinizdeki bilgiler sizi yönlendirecektir. Konu başlıklarındaki diyalogları içeren filmler, İngiliz ve Amerikalı dil uzmanlarınca canlandırılmıştır.

Diyaloglarda geçen önemli sözcükler, İngilizce ve Türkçe olarak kitabınızda verilmiştir.

Filmi izledikten sonra, bilmediğiniz sözcükleri kitabınızdan bulup öğrenin ve daha sonra filmi tekrar izeyin. Bu kez, filmdeki diyaloğu ne kadar kolay anladığınızı göreceksiniz.

DVD flimlerinizde ve kltabınızda İngilizce dlibligisi yapısının çok açık olarak, akıcı bir Türkçe ile anlatıldığını göreceksiniz. Dilbilgisi konuları çok sayıda örnekle zenginleştirilmiştir.

TEACH YOURSELF ENGLISH Ile İngilizce çalışırken, öncelikle konu başlarındaki diyaloglan izleyip, anlamaya çalışın. Sonra, dlibligisi açıklamalarını, kitabınızdan okuyarak ve DVD'nizden izleyerek çalışın. Daha sonra, konu başındaki diyaloğu içeren filmi tekrar izleyin ve bilginizi pekiştirin. Bu aşamaların ardından, konu sonundaki alıştırmaları çözmeye çalışın. Yapmanız gereken en son ve özel çalışma, alıştırmaların çözümlerini ekranda izleyerek çözümlerinizi kontrol etmek olacak.

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sisteminde alıştırmalann çözümlerini DVD'nizden izlemek size çok büyük yarar sağlayacaktır. Bir İngilizce öğretmeninden özel ders alıyorrnuş gibi İngilizce öğrenmenin ayrıcalığını ve rahatlığını yaşayacaksınız.

TEACH YOURSELF ENGLISH İngilizce öğrenim sistemi içinde yer alan kelime kartlannı, düzenli olarak, dilediğiniz her ortamda çalışmayı ve sözcük bilginizi pekiştirrneyi unutmayın. Bu sözcüklerle söylenişlerini CD'lerinizde dinleyebilirsiniz.

TEACH YOURSELF ENGLISH İnglizce öğrenim sistemi ile, çok kısa bir zamanda, İngilizce günlük konuşmanın sağlayacak binlerce sözlük ve dil bilgisi kuralı öğrendiğinize siz bile şaşıracaksınız.

Kapat