9786055834395
567473
10 Aadımda Kişisel Devrim
10 Aadımda Kişisel Devrim
8.00
İki çubuğu birbirine sürterek ateş yakmaya çalışıyorsunuz diyelim. Epey çaba sarf etmeniz gerekse de başarıya ulaşacaksınız, bu kesin. Ne de olsa ateş böyle bulundu. Peki, bu işlemi birkaç dakika yaptıktan sonra ara verip yeniden yaparsanız, bu kesintili çaba sizi sonuca ulaştırır mı? Uğraştığınızla, yorulduğunuzla kalırsınız.

Bu kitap zihninizi etkin bir şekilde kullanmanızı, dikkatinizi odaklama kabiliyeti kazanmanızı, kısacası hayatı okuyuşunuzu kökten değiştirmenizi sağlayacak.

Modern uygarlıkta herkes stressiz ama başarılı, birey olarak var olacağı ama mutlu bir hayat istiyor. Ancak bunu elde edebilecek azim, güç ve istenç az insanda var. Bu yöntemleri gerçekten başarmanız, bir farkındalık kazanmanız ve kendi yaşamınızın gemini kendiniz tutmanız öyle kolay değil. Bu nedenle, bu kitabı maymun iştahlılar okumasın. Ateş benzetmesini boşuna mı verdik...

10 Adımda Kişisel Devrim'de Alan Wallace, günümüzde kronikleşen dikkat dağınıklığına çözüm üretiyor. Zihni şu an ile gelecek an arasında kalmaktan kurtarıyor.
-Daniel Goleman-

- Küçük mutlulukların büyüklüğü nasıl anlaşılır?

- Kişi, kendi hayatına nasıl sahip çıkar?

- Zihni yoğurma nedir? Dikkat nasıl odaklanır?

- Zihin gereksiz düşüncelerden nasıl arındırılır?

- Farkındalık nasıl kazanılır?
(Tanıtım Bülteninden)
Kapat