İslam Astrolojisi - Yıldızname Rehberi %23 indirimli Ayhan Özcimbit

İslam Astrolojisi - Yıldızname Rehberi
Esmaül Hüsna Yaşam Şifreleri ve İsim Analizi
Ayhan Özcimbit, Gülşen Özcimbit

35,00 TL
Tükendi
İslam Astrolojisi - Yıldızname Rehberi
İslam Astrolojisi - Yıldızname Rehberi Esmaül Hüsna Yaşam Şifreleri ve İsim Analizi
Pagoda Yayınları
35.00

Ne dediler?

Gerçek İslam Astrolojisini en iyi yorumlayan, Türkiye'nin önemli astrologlarından dalında tek isim. İslam Astrolojisi ile astrolojinin farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Şiddetle tavsiye ederim.

Astrolog Filiz Özkol

Elinizde bulunan bu üçüncü baskı, en gelişmiş baskıdır. İslam Astrolojisi, astrolojiye Tevhidi açıdan bakarak şirke girmeden yorum yapar. Konunun Kabe nin dört köşesi ve tavanıyla, ellerimizin dört parmağı ve baş parmağıyla, Dört Halife ve Hz. Muhmmed (sas) yönüyle , islamın şartları ve ilkeleriyle detaylıca ele alır. Son zamanlarda Astrolojiye karşı yapılan saldırılara İslami açıdan büyük bir cevaptır.

Bu kitap, Astroloji, Kuran, Siyer, Coğrafya, Felsefe, Esmaül Hüsna, Nümeroloji, İsim Analizi, El Çizgileri, İbadetler ve bunun gibi bir çok konuyu İslam ve Astroloji perspektifinden ele almaktadır. Bütün bunları cesurca ele alıp okuyucuya ufuk açan bir eserdir.

Sizlere İslami Astroloji üzerinden Doğum Haritası, El Analizleri, İsim Analizleri yapabilmenin kapılarını açar. Asla diğer bir sürü Astroloji kitapları gibi sadece on iki burcu yazan uyutan bir eser değildir. Konuyla ilgili bir ders kitabı niteliğinde ilk eserdir.

Kapat