Akıl Fikir Kitabım 2 - Yaratıcı Düşünme Etkinlikleri Aygül Bahar Yılma

Akıl Fikir Kitabım 2 - Yaratıcı Düşünme Etkinlikleri
Aygül Bahar Yılmaz

%5 İNDİRİM
139,00 TL
132,05 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052857021
970661
Akıl Fikir Kitabım 2 - Yaratıcı Düşünme Etkinlikleri
Akıl Fikir Kitabım 2 - Yaratıcı Düşünme Etkinlikleri
132.05

Say, sırala, karala, kurcala!

Aygül Bahar Yılmaz'ın yazıp, Güneş Bloedorn'un resimlediğiAkıl Fikir Kitabım'ın ikinci halkası yine yaratıcı düşünme etkinlikleriyle dolup taşıyor; bu kezhafıza, matematik, görsel, yazınsal ve planlama odaklıçalışmalarlaçocukların hayal dünyasını genişletiyor.

Her sayfası ayrı bir keşif ve farklı bir deneyim vadedenbu etkileşimli kitap okuruna, kendini daha iyi tanıma, bilgi birikimini artırma, bakış açısını çeşitlendirme ve yeni beceriler kazanma fırsatı sunuyor.

Giriş bölümündeki “Akıl Fikir Rehberim” ise, hedef belirlemekten verimli çalışmaya sınav kaygısından zaman yönetimine vekişisel gelişime yönelik pek çok konuya değinerek, adım adım başarıya ulaşmanın ipuçlarını paylaşıyor.

Her güne bir şiir bırakmaya, karmaşık şifreler oluşturmaya, film karelerini doldurmaya ya da harfleri avlamaya ne dersiniz? İsterseniz hedef çarkını çevirerek de maceraya balıklama dalabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yapmak için ihtiyacınız olan tek şey yaratıcılık! Tabii biraz da dikkat, odaklanma ve sabır gerekiyor. Bazı bölümlerde ter dökecek kadar zorlanırsanız, sakın yılmayın! Çünkü sıkılmadan, yorulmadan, kendine meydan okumadan başarıya ulaşmak olmaz. O hâlde daha ne duruyorsunuz? Şimdi doyasıya sayma, sıralama, karalama ve kurcalama vakti!

Evde, okulda, parkta, otobüste, sahilde, kısacası her yerde ve her çantada yer edinecek bu eğlenceli kitapla; görsel hafızanızı harekete geçirebilecek, bulmacalarla dikkatinizi ölçebilecek ve bir olaya değişik açılardan yaklaşmanın inceliklerini keşfedebileceksiniz.

Gerek bireysel olarak gerekse sınıf ortamında çocukların keyifli ve nitelikli zaman geçirmelerine olanak sağlayanAkıl Fikir Kitabım-2, empati kurma, başkalarıyla işbirliği yapma gibi olumlu kazanımları da pekiştiren, rengârenk bir yol arkadaşı.
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat