Ay Bahçeleri (Karton Kapak) Steven Erikson

Ay Bahçeleri (Karton Kapak)
Malazan Yitikler Kitabı 1
Steven Erikson

%35 İNDİRİM
625,00 TL
406,25 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258475807
900359
Ay Bahçeleri (Karton Kapak)
Ay Bahçeleri (Karton Kapak) Malazan Yitikler Kitabı 1
406.25

“En Güzel Hayat, Tanrıların Gözüne Batmayandır. Hür Kalmak İstiyorsan, Sessiz Sedasız Yaşamalısın.”

Şehirlerin baş tacı, bir rivayet üstüne inşa edilen şehir Darujhistan… Gaz lambalarının mavi ışığında geceleri bir inci gibi parlayan bu şehir, Genabackis kıtasının ev sahipliği yaptığı Özgür Kentler arasında, Malazan İmparatorluğu tarafından ele geçirilmemiş son yerdi. Ve İmparatorluk doymak bilmez bir iştahla gözünü Darujhistan'a çevirmişti. İmparatoriçe Laseen mutlak hâkimiyet için her şeyi göze almıştı.

Ancak Darujhistan dışarıdan göründüğü kadar savunmasız değildi. Şehrin dolambaçlı sokaklarında Yılanbalığı ismindeki casuslar efendisi, şehrini korumak için gizemli güçlerle bir çatışmaya girmişti. Şehrin çatılarında geceleri bir suikastçı savaşı veriliyordu. Şehrin tepesindeyse, yönetimi elinde tutan efsuncular cemiyetiyle ittifaka girmiş olan büyücü-suikastçı Tiste Andii ırkının lideri Anomander Rake, uçan kalesi Ay Tohumu'nda harekete geçme vaktinin gelmesini bekliyordu.

Tanrıların da oyuna katılmasıyla, Darujhistan üzerinden yapılan tüm planlar suya düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktı. İnsanların gelip geçici hırsları, tanrıların ebedi çatışmalarının altında ezilecekti. Ve tanrıların unuttuğu bir gerçek gün yüzüne çıkacaktı: Faniler de bir tanrıyı öldürebilirdi.

“Size verebileceğim tek tavsiye, vakit kaybetmeden Ay Bahçeleri'ni okumaya başlamanız.” –Stephen R. Donaldson

“Bu eser, epik fantastiğin zirve noktası olabilir.” –Glen Cook

5 Kitap kapağı inanılmaz güzel. İthaki’nin bu kitap boyutunu çok seviyorum. Düzenledikleri ayracı da çok sevdim ancak çok ince olmuş bir tık daha kaliteli sert karton veya daha kalın bir kağıt kullanılabilirdi. Kitaptaki kağıt kalitesi konusu şu anda çok gündemde. Umarım İthaki kağıt kalitesini düşürdüğü kitapları standart bastıkları kalitede basmaya devam eder ve düşürmez. Kargo konusunda İlknokta’nın üstüne yok. En beğendiğim paketleme İlknokta’nın paketlemesi. Kargo çok hızlıydı. Çok beğendim.
Kapat