9786055358525
547237
Ateşli Bilet
Ateşli Bilet
13.89

Sırlarla dolu bir geçmişi olan bir bas gitarist, Jace Seymour. Geçmişinin esiri olmuş yaralı bir müzisyen. Acılarını bastırabilmek için fiziksel acıya muhtaç bir erkek. Ve yeni edindiği sahibesi Aggie'nin, bir yandan bedenine acı verirken, diğer yandan kalbindeki yaraları saracağından habersiz. Merhamet için ayaklarına kapanan köleleri dışında erkeklerle işi olmayan Aggie, melek yüzlü Jace'in asil başkaldırısı ve yataktaki beklenmedik baskınlığı karşısında kalbini genç adama kaptırmanın eşiğinde.

Günahkârlar grubundaki yeri sarsılmaya başlayan Jace ise, yaraların en iyi sevgiyle sarılacağını öğrenmek üzere. Bizler müzik dünyası ve tur otobüslerinin en bilinmeyen, en derin kuyularına dalarken, Olivia Cunning de insan doğasını bambaşka bir pencereden beğenilerimize sunuyor.

"Şehvetli çocuklar, sert müzik ve ateşli sevişmeler… Daha iyisi olabilir miydi?"

-Fresh Fiction-
(Tanıtım Bülteninden)

0 Günahkarlar Serisinin bu kitabının ateşi çok daha yüksek, tutkusu çok daha bol… Alevlenen bir aşkın içinde yanan iki yürek, müzik dolu bir hayat ve çılgın grup üyeleri ile kesinlikle okunası bir roman. Yalnızca ateşli sahneleri ile değil, ince mizahı ile de kendini okutan ve gülümseten bir kitap. Kurgunun çeşitliliği açısından diğer erotik tarzı romanlardan bir adım öne çıkıyor .
Kapat