Aşka Dönüş Emma Chase Emma Chase

Aşka Dönüş Emma Chase
Emma Chase

%5 İNDİRİM
159,00 TL
151,05 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256947641
968782
Aşka Dönüş   Emma Chase
Aşka Dönüş Emma Chase
151.05

Sınıfın lideri…

Garrett Daniels hayat denen şeyi çözmüştü. Yıllar önce lisenin karizmatik, kendinden emin oyun kurucusu büyümüş ve bugünün popüler futbol koçu, aynı zamanda “havalı” tarih öğretmeni olmuştu. Ayrıca hâlâ kasabanın “altın” çocuğu olmaktan öte “platin” çocuğuydu. İyi arkadaşlara, göl kenarında harika bir eve ve bir erkeğin isteyebileceği en sıkı dosta, albino av köpeği Snoopy’ye sahipti. Sonra… İlk aşkı Callie Carpenter kasabaya döndü. Ve Garrett’ın dünyası yerinden oynadı.


Okula dönüş…

Callie’nin, ülkenin öbür ucunda çok güzel bir hayatı vardı. Fakat yaşanan bazı olaylar yüzünden, büyüdüğü kasabaya geri dönmek zorunda kalmıştı. Şimdi bir yandan ebeveynlerine yardım ederken diğer yandan da eski lisesinde vekil öğretmenlik yapacaktı.  


Eski günlerdeki gibi…

Atağa geçmiş hormonların, laf dalaşlarının, sonu gelmeyen dedikoduların, tuhaflığın ve dramanın tam ortasına düştüğünde lise aşkı Garrett öğretmenlikle ilgili ipuçları vermeyi teklif etti. Genç kadın bu fırsata balıklama atladı. Ne var ki yakışıklı koçun üstüne atlamamak için kendine nasıl engel olacağını bilemiyordu. Artık sadece iki yakın dost olabilirlerdi. Ya da…
Aşka yeniden dönmek mümkün müydü?

Kapat