Artık Büyüdüm Jami Attenberg

Artık Büyüdüm
Jami Attenberg

%35 İNDİRİM
180,00 TL
117,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052177617
754753
Artık Büyüdüm
Artık Büyüdüm
117.00

Amazon 2017'nin En İyi 100 Kitabı'ndan Biri
Amazon Mart 2017'nin En İyi Kitabı
Kirkus 2017'nin En İyi Kurgu Kitaplarından Biri

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Bu soruyu Andrea Bern'e sorduğunuzda vereceği cevaplar belli: Andrea bir tasarımcı, bir dost, bir evlat ve kızkardeş. Oysa bir insanı asıl tanımlayan şeyler söylenmeyenlerdir: Andrea yapayalnız, alkolle arası fazla iyi, sanatçılıktan terk.

Peki büyümek sizin için ne ifade ediyor?

Andrea'nın en yakın dostlarından biri için bu evlenmek, bir aile kurmak demek büyümek. Bir başka arkadaşı içinse kendini sanatına adamak demek. Andrea'nın kardeşi, eşiyle beraber uzun süredir bir çocuk sahibi olmak istiyorlar. Andrea ise bu soruya herhangi bir cevap vermiyor.

Hayatı tüm çıplaklığıyla ortaya döken, tamamıyla dürüst bu kitapta 39 yaşındaki Andrea'nın hayatına konuk olacak, hayata onun gözleriyle bakacaksınız.

“Tüm arkadaşlarıma hediye etmek istediğim nadir kitaplardan.” —MARIA SEMPLE, Neredesin, Bernadette?'in yazarı“Bazen kahkahalarla, bazen yüzümü buruşturarak, bazen de gözlerim dolarak bu kitabı iki kez okudum.” —JUDY BLUME, Orada Mısın? Benim Margaret kitabının yazarı“Bu kitap kendinden emin bir şehir öyküsü, okumaya cesaret edenler için biraz üzücü biraz da sarsıcı bir roman. Teşekkürler, Jami.”

- Eileen Myles, Cehennem & Bir Şairin Romanı'nın yazarı

“Jami Attenberg'ün Andrea'sı son yıllarda okuduğum en iyi başkarakter.”

- Melissa Broder, So Sad Today'in yazarı

Kapat