Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme Alican Demiroğlu

Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme
Alican Demiroğlu

%20 İNDİRİM
129,00 TL
103,20 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256947337
912721
Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme
Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme
103.20

DOĞRU BESLENMENİN KİLO VERMENİN SAĞLIKLI KALMANIN KADİM YÖNTEMİ
 

Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme kitabında iyi beslenmeyi, bizi hasta eden nedenleri, metabolizmayı anlayacak; uzun vadede hayatınıza oturtabileceğiniz ve kalıcı şekilde iyileşmenizi sağlayabilecek bilgileri bulacaksınız.
 
Diyetisyen Alican Demiroğlu bu kitapta beslenme şeklimizi tamamen değiştirecek öneriler sunuyor. Nasıl yanlış beslendiğimizi; yağ ve kolesterol korkumuzu, sık sık ve az yeme dayatması gibi beslenme hatalarını irdeliyor. Beslenmenizi sadeleştirerek, daha az öğün yiyerek de sağlıklı olunabileceğini anlatıyor ve tamamen doğal gıdalarla öğünlerinizi yeniden düzenleyebileceğiniz formüller sunuyor. Aralıklı oruç ve düşük karbonhidratlı beslenmeyi öğrenerek, insanoğlunun binlerce yıldır sürdürdüğü beslenme alışkanlıklarını hatırlamasını sağlıyor. Kitabın sonunda okurları 10 günlük beslenme programı bekliyor.
 
Tüm bunların yanında kilo verme süreci içinde çok önemli yeri olan; uyku, takviyeler, diyet psikolojisi, ölçüm takibi gibi konuları da Aralıklı Oruç ve Düşük Karbonhidratlı Beslenme kitabında bulacaksınız

Kapat