Aralıklı Oruç Rehberi: Oruç Tut. Yemek Ye. Tekrarla Gin Stephens

Aralıklı Oruç Rehberi
Oruç Tut Yemek Ye Tekrarla
Gin Stephens

%35 İNDİRİM
112,00 TL
72,80 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258489255
904381
Aralıklı Oruç Rehberi
Aralıklı Oruç Rehberi Oruç Tut Yemek Ye Tekrarla
72.80

Yemek yediğiniz zamanı değiştirerek sağlığınızı ve yaşam tarzınızı iyileştirin!

Kalori saymaktan, yiyecekleri diyetinizden çıkarmaktan veya gün boyu ne yiyeceğinizi düşünmekten bıktınız mı? Eğer öyleyse aralıklı orucu yaşam şekliniz haline getirmek sizin için cevap olabilir. Aralıklı oruç protokolleri birbirinden farklı olsa da, pek çok araştırma aralıklı orucun sağlığınıza olan faydalarının altını çiziyor. Koşullarınız veya programınız ne olursa olsun, bu protokolleri yaşam biçiminize uygulayabilirsiniz. Bu sayede yağ yakan süpergücünüzü ateşler, “diyet beyni”nden sonsuza kadar kurtulursunuz. Bir diyet değil, yaşam tarzı olarak aralıklı oruç yalnızca belinizi inceltmekle kalmaz, kan şekeri seviyenizi dengede tutar, inflamasyonu azaltır ve kalp sağlığınızı korur.

Aralıklı Oruç Rehberi: Oruç Tut. Yemek Ye. Tekrarla.aralıklı oruç hakkında bilmeniz gereken her şeyi şeyi en basit haliyle anlatıyor. Yeni başlayanlar için 28 Günlük Hızlı Başlangıç planını kullanabilir ya da daha önce uyguladığınız aralıklı oruç protokollerini güçlendirebilir ve yan etkisi kilo kaybı olan bir sağlık planı olarak aralıklı oruç üzerine yapılmış son çalışmalara dair bilgileri okuyabilirsiniz. Hâlâ aklınıza takılan sorular mı var? Aralıklı oruç hakkında sıkça sorulan sorulara verilmiş kapsamlı yanıtları SSS bölümünde bulabilirsiniz.

"Hem aralıklı orucun arkasındaki bilimi hem de aralıklı oruç yaşam tarzını pratik ve kolay hale getiren yöntem ve püf noktaları anlatan oldukça bilgilendirici bir rehber. Ne bekliyorsunuz? Sağlık devrimine siz de katılın!"
—Julie Sandell, Aile Hekimi

Kapat