9786057456984
928163
Küçük Prens
Küçük Prens
45.00

Bütün çocukların ve içindeki renkli çocukluk ruhunu kaybetmeyenlerin en büyük üzüntüsüdür yetişkinler tarafından anlaşılmamak. Oysa sadelik çocukların en temel niteliği değil midir? Evet, dediğinizi duyar gibiyim. Küçük Prens'in arkadaşı da sizin gibi düşünüyor:


“Ne zaman içlerinden aklı başında görünen bir tanesine rastlasam hiç yanımdan ayırmadığım bir numaralı resmimi çıkarıp bir deney yapıyordum. Karşımdakinin, anlayışı keskin biri olup olmadığını görmek için resmi gösterip ne anladığını soruyordum ama cevap hep aynıydı: Bu bir şapka. Böyle olunca o kişiye ne boa yılanlarından ne balta girmemiş ormanlardan ne de yıldızlardan bahsetmişimdir,” diyor bu kitapta Küçük Prens'in arkadaşı. İşte bu sebeple biz Grius Çocuk olarak bu çok haklı endişeyi anladık ve kitabın içindeki çizimleri çocuklara bıraktık.


Elinizdeki kitap üzerinde büyük bir titizlikle çalışılmış akıcı çevirisi ve çeşitli yaş gruplarından oluşan çocukların çizimleriyle okuruna farklı bir bakış açısı sunuyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat