Eğer Beni Görebilseydiniz Ann Liang

Eğer Beni Görebilseydiniz
Ann Liang

%25 İNDİRİM
230,00 TL
172,50 TL
Temin süresi 12 iş günüdür.
9786256411593
973529
Eğer Beni Görebilseydiniz
Eğer Beni Görebilseydiniz
172.50

HİÇBİR SIR GÜVENDE DEĞİL!
Birbirinden zengin sinif arkadaşlarinin arasinda tek burslu çğrenci olan Alice Sun, Pekin'deki seçkin uluslararası yatılı okulunda her zaman kendini görünmez hissetmiştir. Ama bir planı vardır: sınıf birincisi olmak, prestijli bir üniversiteye gitmek, harika bir iş bulmak ve sonunda ailesini yoksulluktan kurtarmak.
Ne yazık ki anne babası bombayı patlatır: Burslu bile olsa artık okul masraflarını karşılayamayacak durumdadırlar. Ancak bu, Alice'in sorunlarının en küçüğüdür çünkü önlenemez biçimde görünmez olmaya başlamıştır. Yani tamamen, fiziksel olarak görünmez oluyordur.
Bununla beraber Alice bu tuhaf yeni gücünün bir de iyi tarafı olduğunu keşfeder.
Çin'in en zengin ve nüfuzlu gençlerinin sırlarına eşi benzeri olmayan bir biçimde erişebiliyordur.
Kısa süre içinde yeni bir plan yapar: Görünmezlik yeteneğini kullanarak sınıf arkadaşlarının bilmek istediği şeyleri öğrenecektir… tabii para karşılığında.
Ancak ödevleri, hem akademik rakibi hem iş ortağı olan Henry'yle arasında yeşermeye başlayan ilişki ve yerine getirmesi gereken gizli görevleri derken bir süre sonra her şey tepetaklak olmaya başlar. Görevler küçük skandallardan gerçek suçlara dönüşürken Alice ailesine yardım etmenin, sağduyusunu, hatta hayatını kaybetmeye değip değmeyeceğine karar vermelidir.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat