Anılardan Kartpostallar Terri Dulong

Anılardan Kartpostallar
Terri Dulong

%30 İNDİRİM
150,00 TL
105,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254485558
881946
Anılardan Kartpostallar
Anılardan Kartpostallar
105.00

“Geçmişi, annemin geçmişini didiklemek beni üzecek miydi?
Yoksa uzun süredir aklımı kurcalayan bir şeyi bulduğum için sonunda huzura mı erecektim?”

Berkley Whitmore birlikte yaşadığı büyükannesi, ardından da annesi ölünce bazı sorularına cevap aramak üzere Cedar Key'e taşınır. Burayı tesadüfen seçmemiştir. Kendisi beş yaşındayken annesi Jeanette Whitmore, kızını yanına almadan bir yaz boyunca ortadan kaybolmuş, nereye ve neden gittiğini ne o ne de büyükannesi, kendisine açıklamışlardır. Ancak Berkley'nin eline geçen bazı kartpostallar, annesinin 1972 yazında Cedar Key'e gittiğini ispatlamaktadır. O yazın üstünden kırk yıl geçtikten sonra Berkley, bu sır perdesini aralamak için bu güzel Florida kasabasındadır.

Adada açtığı çikolata dükkânının işleri iyi gider, Berkley bir örgü grubuna katılır, adalılarla samimi ilişkiler kurar, toplumun bir parçası haline gelir ve Saxton'la tanışır. Aradığı cevapların peşinden giderken aslında annesini ve kendini daha yakından tanıma yolculuğuna çıktığının farkında değildir. «

Bir yılın sonunda annesiyle ilgili gerçekleri öğrenir ama aslında onu hiç tanımadığını da anlar ve hayatın gerçek anlamını keşfeder.

Kapat