Amerikan Tanrıları %40 indirimli Neil Gaiman

Amerikan Tanrıları
Neil Gaiman

%35 İNDİRİM
475,00 TL
308,75 TL
Temin süresi 2 iş günüdür.
9786053756637
638944
Amerikan Tanrıları
Amerikan Tanrıları
308.75

Yayımlandığı anda çoksatan listelerine giren, Hugo, Nebula, Locus, Bram Stoker ve SFX gibi ödülleri kazanarak zoru başaran Amerikan Tanrıları, bu kez yazarın tercih ettiği metinle karşınızda.

Kitabın onuncu yılı için hazırlanan bu özel çalışma, sadece yeni önsöz ve sonsözlerle değil, metne yapılan eklemelerle de genişletildi ve Neil Gaiman'ın hayal gücünü gözler önüne seren bu başyapıtın benzersiz bir edisyonu ortaya çıktı.

Gölge son üç yılını hapishanede geçirmiştir ve tahliyesine iki gün kala karısının ölüm haberini alır. Cenazeye katılmak için uçağa biner. Yanına en masum tanımla “esrarengiz” denilebilecek Bay Çarşamba oturur. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. “Artık Gölge on yaş daha yaşlı. Amerika da öyle. Ve Tanrı­lar beklemede.”

0 İthaki %50 indirim kampanyasında almıştım, yazarın İskandinav Mitolojisi ve Koralin kitaplarını daha önce okuyup beğendiğim için bunu da merak ediyordum. Yine oldukça farklı ve yaratıcı bir hikaye. Farklı bir kitap arayanlar için tavsiye ederim.
Kapat