Disney Delphine ve Gümüş İğne Alyssa Moon

Disney Delphine ve Gümüş İğne
Alyssa Moon

%15 İNDİRİM
149,50 TL
127,08 TL
9786254233500
954960
Disney Delphine ve Gümüş İğne
Disney Delphine ve Gümüş İğne
127.08

Gizemi çözmek için düğümü bulmalısın.


Sindirella'nın şatosuna geldiğinde Delphine'nin kundaüındaki çarşaflar ve gizemli insan iğnesinden başka hiçbir şeyi yoktu. Bebekken bir kapının eşiğine bırakılmıştı. Delphine terziliğin kaderi olduğunu düşünüyor ve uyumadığı zamanların tümünü dikiş dikmekle geçiriyordu… Elbette ev işleriyle ve bakıcılık yaptığı çocuklarla ilgilenirken ve bir zamanlar krallığın koruyucusu olan sihirli terzi Treadedlerin efsanelerini anlatırken dikişten uzak kalıyordu.Bu nedenle Delphine, fare prensese bir elbise dikmesi için saraya çağırılınca işe koyulmak için can atmıştı.


Ama saray hiç de göründüğü kadar mükemmel değildi, özellikle de sarayın en sinir bozucu ve kibirli faresi Aleksander'la baş etmek zorunda kalınca. Kısa süre içinde, ikili Delphine'nin iğnesini efsanevi Threadedlere bağlayan kocaman bir sırrı keşfettiler ve geçmişteki sırları ortaya çıkarmak için destansı bir maceraya atıldılar. Delphine ve Aleksander garip düşmanlarla dolu ama aynı zamanda imkansız arkadaşlıkların da eşlik ettiği tehlikeli bir yola girmişlerdi. Tam bir adım arkalaarında da o güçlü sihri bulmaya and içmiş Kral Geceyarısı vardı. Delphine krallığını kurtarabilecek mi? Yoksa korkunç Kral Geceyarısı terzi farelerin sihrini ele geçirmeyi başaracak mı?


Alyssa Moon'un sihir, macera ve fantastic efsanelerle dolu büyüleyici ilk kitabı küçücük kahramanların kocaman yüreklere sahip olduğunu kanıtlıyor.
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat