Altın Ebabil Lev Grossman

Altın Ebabil
Gümüş Ok Serisi 2. Kitap
Lev Grossman

%35 İNDİRİM
200,00 TL
130,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786256366589
976291
Altın Ebabil
Altın Ebabil Gümüş Ok Serisi 2. Kitap
130.00

İKİ SİHİRLİ TREN, GİZLİ GÖREVDEKİ DÖRT ÇOCUK, KAYIP BİR KİŞİ VE DÜNYANIN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN GELEN ZOR DURUMDAKİ HAYVANLAR…  
NEFES KESİCİ BİR ÇEVRECİ DEDEKTİFLİK ÖYKÜSÜNE HAZIR OLUN!

 

Son bir yılda Kate’in hayatında çok şey değişmişti. O ve Tom artık buharla çalışan ve hayvanları kurtaran büyülü bir trenin kondüktörleriydiler. Ancak gizli bir kimliğe sahip olmak her zaman göründüğü kadar kolay değildi. Herbert dayı kayıptı ve iklim krizi günden güne kötüleşiyordu. Giderek daha fazla hayvan yardıma ihtiyaç duyuyordu.

Böylece Kate kuralları bir kenara bıraktı ve hem Herbert dayısını bulmak hem de dünyaya yeniden denge getirmek için Gümüş Ok’la birlikte onaylanmamış bir göreve çıktı. Ancak bu yolculukta yalnız olmadığını çok geçmeden fark etti. Altın Ebabil adlı gizemli bir tren de kendi meselesiyle raylarda ilerliyordu. Acaba bu tren ve içindekiler, dost mu yoksa düşman mıydı?

Gümüş Ok’un bu heyecan verici devam kitabında Kate, Tom ve hayvan dostlarını; Kuzey İskoçya’dan Avustralya’nın taşralarına, Bering Denizi’nin derinliklerinden Çok Gizli Kıtalar Arası Demiryolları’nın arkasındaki gizemli güçlere varıncaya dek soluk soluğa bir macera bekliyor.

Kapat