Lightlark - Lanetli Adanın Kalbi (Ciltli) Alex Aster

Lightlark - Lanetli Adanın Kalbi (Ciltli)
Alex Aster

%25 İNDİRİM
260,00 TL
195,00 TL
Tükendi
9786257522489
967326
Lightlark - Lanetli Adanın Kalbi (Ciltli)
Lightlark - Lanetli Adanın Kalbi (Ciltli)
195.00

Centennial'a Hoş Geldiniz!


Lanetlendiği günden bu yana her yüz yılda bir sadece yüz günlüğüne altı diyarın hükümdarlarının oynamaya davet edildiği ölümcül bir oyun olan Centennial'a ev sahipliği yapmak için ortaya çıkan Lightlark adası…


Davet; zafer ve yıkımı, mücevher ve kanı, aşkı ve entrikayı bir araya getiren bir çağrıdır. Centennial, altı hükümdara diyarlarını yüzyıllardır saran lanetleri bozmaları için son bir şans sunar. Her hükümdarın saklayacak bir şeyi, her âlemin benzersiz acımasızlıkta bir laneti vardır. Lanetleri yok etmek için bir hükümdar ölmelidir.


Tüm güç adanın kemiklerinde ve kanındadır. Lightlark hayat uzatır, bizimkinden çok daha büyük bir güce erişmemizi sağlar. Ve bundan daha fazlası, birçokları için… Lightlark evdir.


Isla Crown, âşık oldukları herkesi öldürmek için lanetlenen baştan çıkarıcıların diyarı Wildling'in genç hükümdarıdır. Onlardan korkuluyor ve hor görülüyorlar. Diğer diyarlar; kadın savaşçıları vahşi baştan çıkarıcılar, âşıkları cezbeden, sonra da onların kalplerinden ziyafet çeken avcılar olarak görüyordu. Halkı, Isla'nın Centennial'da başarılı olup çektikleri çilelere bir son vereceğine inanıyorlar.


Hayatta kalmak için Isla yalan söylemeli, aldatmalı ve ihanet etmelidir. Aşk üçgeni her şeyi karmaşıklaştırsa bile.
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat