Akşamı Çöz (Ciltli) Elizabeth Lim

Akşamı Çöz (Ciltli)
Yıldızların Kanı Serisi 2. Kitap
Elizabeth Lim

%35 İNDİRİM
160,00 TL
104,00 TL
Tükendi
9786258387032
907516
Akşamı Çöz (Ciltli)
Akşamı Çöz (Ciltli) Yıldızların Kanı Serisi 2. Kitap
104.00

Yıldızların Kanı Serisi 2. Kitap

Lanetlenmiş Bir Terzi
Yerle Gök Arasinda Son Bir Savaş
Herkesi Kurtarmak İçİn Tek Bir Şans

Güneşin, ayın ve yıldızların elbiselerini dikmek Maia Tamarin’e akılalmaz fedakârlıklara mal olmuştu. Son görevi için gittiği Unutulmuş Adalar’ın muhafızı tarafından lanetlenmiş ve hem kendini hem de sevdiği çocuğu tehlikeye atmıştı.

Savaşın eşiğindeki ülkesine geri döndüğündeyse, pamuk ipliğine bağlı barışı korumak için güneşin elbisesini kuşanmak ve Shansen’e karşı tehlikeli bir oyun kurmak zorunda kalacaktı. Her geçen gün karanlığa çekilirken kim olduğunu unutmamak zorlu bir mücadeleydi ve attığı her adımda daha fazla sırla boğuluyordu.

Maia fazla zamanı kalmadığının farkındaydı ancak Edan’ı bulmak, ailesini korumak ve nihayetinde ülkesine barış getirmek için göğü ateşe vermek zorunda kalsa bile pes etmeyecekti.

“Çin kültürüne ait unsurlar nefes kesici hikâyeyi zenginleştiriyor ve yazarın mükemmel kalemi, dikkat çeken bu ikilemeye tatmin edici bir nokta koyuyor.” —Booklist

“Hikâyenin gücü Maia’nın içsel savaşlarında ve yazarın çeşitli Asya mitolojileriyle efsanelerini eserine dokumasının büyüsünde yatıyor… İlk kitaba bayılmış okurlar, Akşamı Çöz’de tüm heyecanın katlandığını görecekler.” —Kirkus Reviews

Kapat