Aile Modelleri Meltem Reyhan

Aile Modelleri
Meltem Reyhan

%35 İNDİRİM
135,00 TL
87,75 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258446357
912899
Aile Modelleri
Aile Modelleri
87.75

Soyumuzdan bize aktarılan duygusal etkileri, davranış kalıplarını hatta yaşam biçimlerini de sahiplendiğimizin farkında mıyız?

Aile modelleri kavramının içinde bir ailenin var oluş biçimi, kültürü, kadın ve erkek kimliklerine olan yaklaşımları, dini inanışları hatta batıl inanışları da dahil birçok konu yer alır. Bunlar büyük şeylerdir. Ancak bir de küçük şeyler vardır. Çok küçük… Her gün olan, zaten hep olan şeyler. Bunlar öyle normalleşirler ki aslında anormal olduklarını hiçbir zaman fark etmeyiz oysa her biri hayat hikayemizde dramatik önem taşır:

“Biz”

“Ben de…”

“Annem de…”

“Babam yüzünden…”

“Annemle babam bize…”

“Babam bize daima … derdi.”

“Ben de böyle biri olmak istiyorum.”

“Babam pasifti; annem ise daima baskın biriydi.”

Meltem Reyhan, daha önce yayımladığı Rüya, Sırlar Bohçası, Niyet Defteri, Para Ne Söyler Biz Ne Anlarız gibi çok satan kitaplarında olduğu gibi Aile Modelleri’nde de hem hayatın gizemli dinamiklerini görünür kılıyor hem de okurlarına kendi yaşamlarının karanlık köşelerini aydınlatmaları için farklı bir perspektif sunuyor.

2021 yılında bir cep kitabı olarak yayımlanan Aile Modelleri, genişletilmiş içeriği ve vaka örneklerinin derlendiği yeni bölümleriyle bir kez daha okurlarıyla buluşuyor.

Kapat