Uygulamacı Gözüyle Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans Ahmet Tokaç

Uygulamacı Gözüyle Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans
Ahmet Tokaç

27,00 TL
Tükendi
9789759802974
562757
Uygulamacı Gözüyle Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans
Uygulamacı Gözüyle Yöneticiler İçin Muhasebe ve Finans
Tunca
27.00
Bugünün iş dünyasında, tüm yöneticilerden finansal sonuçları göz önünde bulundurarak hızlı ve doğru karar almaları bekleniyor. Bu yöneticiler organizasyon içinde yükseldikçe finansal becerileri daha da önem kazanmaya başlıyor.

Yöneticilerin hızlı değişim karşısında bilmeleri gereken önemli konulardan biri de muhasebe ve finansman konularıdır. Elbette ki hiçbir yöneticinin muhasebe finansman konularında uzman olma gibi bir mecburiyetleri yoktur. Fakat bu konularda asgari bilgi donanımına sahip olmaları gerekir. Firma kararlarının sağlıklı bir şekilde verilebilmsi için yöneticilerin muhasebe ve finans bilgilerini kullanabilmeleri ve finansal bir bakış açısına sahip olmaları gerekir.

Bu kitabı kimler okumalı? Firma içerisinde çalışan tüm birim yönetici ve elemanları. Ancak öncelikli olarak pazarlama, satış- planlama, üretim, lojistik ve destek birimleri gibi finansal konular ile daha az ilişki halindeki birim çalışanlarının finansal yönetimi ve gerekenlerini kavramaları açısından önem taşımaktadır.

Yöneticiler için Muhasebe ve Finans isimli kitabımız, finansal yönetimin prensiplerini yöneticilere anlatmak ve ihtiyaçları olan pratik finans becerilerini geliştirmek için hazırlandı. Amacımız teorik bilgiler vermekten öte, güncel uygulamalarla yöneticilere yeni bakış açıları kazandırmak ve bu kazanımlarını kurum içi kararlarında kullanmalarını sağlamak. Bu kitap, temel finansal bilgilerin amaçaları ile birlikte kavranmasını amaçlayan, pratik çözüm ve uygulama yöntemlerini kapsayan bir yapıda hazrlanmıştır.
(Arka Kapak)
Kapat