İngilizce Ders Notları %20 indirimli Ahmet Akın

İngilizce Ders Notları
Ahmet Akın

%20 İNDİRİM
39,00 TL
31,20 TL
Tükendi
9789944598125
440330
İngilizce Ders Notları
İngilizce Ders Notları
Yargı Yayınları
31.20
İngilizce Ders Notları; yeni baskıda, yeni genel gramer testlerinin yanı sıra bazı konu anlatımları daha da geliştirilmiştir. Özellikle Tense, Bağlaçlar ve Cümlecikler(Clauses) ile ilgili yeni bakış açılarına yer verilerek okuyucunun konuları çok daha rahat anlaması sağlanmıştır. Ayrıca kitabın sonunda bulunan ek bölümler 'de kısa konu özetleri ve önemli konuların sadeleştirilmiş anlatımları verilmiştir.

Yeni Test Teknikleri:
Bu baskımızda, bazı gramer kurallarını ve kullanım mantıklarını farklı yönlerden ele alarak özellikle KPDS ve ÜDS sınavlarına giren adaylar için kullanışlı test teknikleri eklenmiştir. Bu test teknikleri Gramer Konuları ile sınırlıdır.

Neler Yeni:
Ayrıca bu baskımıza Yeni gramer testleri, Konu tarama testleri, ve Cloze testler eklenmiştir. EK Bölümler kısmında da kullanışlı özet tablolar ilave edilmiştir. Kitabın daha kullanışlı olması için ise, Dizin (INDEX) oluşturularak okuyucuların diledikleri konuyu çok daha kolay bulmaları sağlanmıştır.

Neden KPDS & ÜDS için özel baskı?
İngilizce Ders Notları yeni Baskı'da İngilizce dil bilgisi (gramer) kuralları anlatılırken hem genel kullanım örnekleri verilmiştir hem de KPDS ve ÜDS sınavlarında anlatılan konulardan ne tür sorular çıktığı örneklerler ile gösterilmiştir. Bu baskı daha önceki baskılardan anlatım tarzı, içerik ve dizgi bakımından farklıdır. Türkçe anlatımı ve anlaşılır dili sayesinde sınavlara hazırlanan adayların kolaylıkla ders çalışabilecekleri bir öğretici kaynak kitaptır.

Bu kitap anlatılan gramer konularının sınavlarda çıkış biçimlerini göstermekte ve soruların çözüm yöntemlerini de okuyucuya vermektedir. Dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar kitapta verilmiş ve konu sonlarında tarama testleri verilmiştir. Ancak bu kitap bir test kitabı değildir. Bundan dolayı kitap içerisinde testten daha çok anlatım, püf noktaları ve örnek soru çözümleri mevcuttur.
(Tanıtım Bülteninden)
Kapat