Ağırlıksız Toygun Tunçer

Ağırlıksız
Toygun Tunçer

%30 İNDİRİM
140,00 TL
98,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254414411
890557
Ağırlıksız
Ağırlıksız
98.00

“Seçim, güçlülerle güçsüzler arasında yaratılmış bir illüzyondur.”

Bizlerden daha zeki olan bir cansızın yani Yapay Zekâ ve Kuantum Bilgisayar birleşiminin karşısında durabilmek ancak onlardan çok daha etkin bir şekilde yazılım teknolojilerini, büyük veriyi ve enerji kaynaklarını yönetmekten geçiyor. Eksilen ve ele geçirilen her bir kalenin tekrar eski haliyle yerine konabilmesi artık maalesef mümkün olamayacak. Sanal Ok, çoktan olmayan yayından çıktı bile...

Ağırlıksız, kurulmak istenen bu yeni oyun düzenini deşifre ederken, yayından çıkan sanal okun kalplerinizi bulmasını hedefliyor. Bu kalpler ne kadar çok yan yana gelebilirse insan olmanın erdeminin götürdüğü içsel yol, bizleri kemirmeye çalışan yeni teknolojiler karşısında görünmeyen zırhlarla içimizde kalan son iyilik kırıntıları adına hepimizi koruyacaktır.

O halde uykuların içindeki uykulardan uyanmanın, gerçekleri bilmenin tarifsiz hafifliğini hissetmenin yaniAğırlıksız olabilmenin tam vaktidir!

Şimdi kartlarımızı yeniden kararak, kurallarını bizim koyduğumuz bir oyunla, dünyayı hep birlikte yeniden tasarlamamız gerekiyor.

“Uyan Neo! & Beyaz tavşanı izle.”

Kapat