Afet (Karton Kapak) Anthony Reynolds

Afet (Karton Kapak)
Bir League of Legends Romanı
Anthony Reynolds

%35 İNDİRİM
165,00 TL
107,25 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052650202
911512
Afet (Karton Kapak)
Afet (Karton Kapak) Bir League of Legends Romanı
107.25

Tüm zamanların en popüler oyunlarından biri olan League of Legends evreninde geçen ilk roman!

Geçmişi kana boğulmuş Camavor yaşamın zor olduğu bir ülkedir. Katliam, âdeta imparatorluk şövalyelerinin gölgesi gibi onları takip etmektedir.

 

Kalista bunu değiştirmek niyetindedir. Genç ve narsist amcası Viego tahta çıktığında, yeni kralın danışmanı ve generali olarak Kalista onu dizginlemeye ant içer. Ancak bir suikastçının zehirli hançeri Viego’nun eşi Isolde’yi hedef aldığında, Kalista’nın tüm planları suya düşer zira Isolde, şifası olmayan bir hastalığa yakalanmıştır.

 

Isolde’nin durumu kötüleştikçe, yas ve delilik Viego’yu pençesine alacak, Camavor’un geleceğini de tehdit etmeye başlayacaktır. Hem krallığı hem de Isolde’yi kurtarmak isteyen Kalista, çareyi kayıp Kutlu Adalar’ı bulmak için bir yolculuğa çıkmakta bulacaktır.

 

Kalista, Viego’ya duyduğu sadakate bağlı mı kalacaktır, yoksa doğru olanı yapmak için her şeyi tehlikeye mi atacaktır? Ne de olsa, zifiri karanlıkta bile, tek bir iyilik dünyayı kurtarmaya yetecek bir ışık saçabilir.

 

Afet, fantastik severleri mest edecek, aksiyon dolu bir hikâye anlatıyor.” ¬Anthony Ryan

5 Çok güzel bir roman daha ilk gün ama kitabın yarısına kadar geldim çok sürükleyici ve LoL evrenine meraklı olanlar için harika bir kitap tavisye ediyorum
5 kitabım çıkmış iyi olmuş hoş olmuş
5 Kalistam da Kalistam
Kapat