9786059155991
893172
Absolute Batman : Öldüren Şaka
Absolute Batman : Öldüren Şaka
800.00

Tek bir kötü gün…

Arkham Tımarhanesi’nin duvarlarını bir kez daha ardında bırakan Joker, sapkın düşüncesini kanıtlamak için işe koyuluyor. Ve bunu yapmak için Gotham’ın en önemli polisi, Komiser Jim Gordon’ı ve onun dâhi kızı Barbara’yı ( diğer adıyla Batgirl’ü ) kullanmayı planlıyor. Korku dolu bu plan Kara Şövalye’nin iki yakın dostunu ele geçirmeden önce Batman, baş düşmanını durdurabilmek için zamana karşı yarışıyor.

Eleştirmenlerden övgü toplayan yazar Alan Moore, Watchmen ve V for Vendetta ile grafik romanlardaki hikâye anlatımını yeniden tanımladı. Batman: Öldüren Şaka’da ise çizgi roman dünyasının en büyük süper kötüsü Joker’in orijin hikâyesini ele alıyor ve Batman’in dünyasını sonsuza dek değiştiriyor.

Absolute Batman : Öldüren Şaka (30. Yıl Özel Edisyon), hem çizer Brian Bolland’ın yeniden renklendirdiği Öldüren Şaka hikayesini hem de John Higgins’in ilk basımda renklendirdiği Öldüren Şaka hikayesinin yanı sıra, daha önce hiç basılmamış senaryolarla birlikte, Bolland’a ait sayısız Batman ile Joker eskizlerini ve hikâyelerini içeriyor.

Editör Notu : Absolute Batman : Öldüren Şaka 135 Gr parlak kuşeye basılmıştır. John Higgins'in renklendirdiği Orijinal Öldüren Şaka bölümü aynı 1988'de ilk defa yayınlanan Öldüren Şaka'da olduğu gibi Ivory kağıda basılmıştır.  

Kapat